Hotel Golf PragueLoading...
 
 
Rezervovat
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc Noci

Možnosti pro firemní klientelu

Hotel Golf nabízí vysoké ubytovací kapacity, možnost stravování a volnočasové aktivity. V případě zájmu o konferenční prostory vám pronajmeme až 6 sálů s nejnovějším vybavením a možností posezení ve venkovních prostorách.
Konference

Hledáte místo pro pořádání konference? Hotel Golf nabízí 6 konferenčních místností. Kapacita je 200, 90, 70, 60 a 30 osob. Zatímco velký sál je k dispozici na velké přednášky, menší jsou ideální například na workshopy.

Všechny konferenční místnosti jsou propojeny s venkovními prostory, které jsou vám v případě pronájmu k dispozici. Ať už k relaxaci po skončení programu nebo k odpočinku a občerstvení během přestávek. Ve venkovních prostorách se smí kouřit.

  • Horní sál pro cca 200 osob má střešní terasu. Na té vám rádi připravíme welcome drinky, banketní stoly, občerstvení s kávou a další podle požadavků.
  • K sálům v prvním poschodí patří terasa s ratanovým sezením.
  • A přímo ze spodních sálů se dá projít na zahradu s ratanovým sezením.

Sály jsme vybavili profesionálním ozvučením, vysokorychlostní Wi-Fi a k dispozici je také zázemí pro přednášející a VIP. Ve všech místnostech jsou větratelná okna i klimatizace. Součástí výbavy je luxusní nábytek značky TON a pohodlné židle.

Jestli plánujete vícedenní konferenci, určitě oceníte, že všechny místnosti se dají zamknout. Věci se sálu proto nemusíte odnášet. Vše zůstane připraveno na další den.

Pro korporátní klienty nabízíme zvýhodněné ceny za pronájem konferenčních místností.

Přečtěte si: Jak na pořádání úspěšné konference

Firemní školení

Uspořádejte firemní školení v prostorách Hotelu Golf! Nabízíme 6 místností pro školení o různých velikostech. Jsou vybavené profesionálním ozvučením, vysokorychlostní Wi-Fi, větratelnými okny a klimatizací. Samozřejmostí je i pohodlný luxusní nábytek od značky TON. Místnosti se dají uzamknout.

V hotelové restauraci pro vás zajistíme oběd, případně i večeři. Rezervace pro osoby z firmy přijímáme do 30 osob. Je vás víc než 30? I pro takové situace máme řešení. Oběd nebo večeři připravíme v prostorách snídaňové restaurace.

Obchodní schůzka

V hotelové restauraci nabízíme světovou i českou kuchyni. Jestli chcete obchodní schůzku spojit s obědem nebo večeří, našli jste to pravé místo. Příjemnou atmosféru, dobrou kávu a jídlo nabídne také Lobby Bar 19. Když je hezké počasí, je k dispozici sezení na terase.

V Hotelu Golf nabízíme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. V části Depandance jsou k dispozici také čtyřlůžkové pokoje. 

Pokud jedete za obchodním partnerem zdaleka, není nic pohodlnějšího, než meeting i ubytování zajistit v jednom zařízení. S parkováním si nedělejte starosti. K dispozici je hotelové parkoviště.

Teambuilding

Teambuilding se neobejde bez zajímavých aktivit, dobré stravy, případně i ubytování. Volný čas v našem hotelu můžete strávit například ve fitness centru. To je k dispozici všem ubytovaným hostům. Dále nabízíme thajské masáže a rezervace privátní vířivky.

Hotel Golf se nachází v klidné lokalitě Prahy 5 v samém srdci přírodního parku Košíře-Motol. Nedaleko je tabulová hora Vidoule nebo park a rozhledna Cibulka. Využijte toho a vyrazte si s kolegy do přírody.

Na přání pro vás zajistíme např. prohlídku Prahy, výlet lodí, golf, bowling nebo další aktivity podle vašeho gusta. Neváhejte se na nás při plánování týmových aktivit obrátit.

Zaparkovat v Praze bývá nadlidský úkol. To vás ale trápit nemusí. Našim hostům je k dispozici hotelové parkoviště.

Přečtětě si: Jak naplánovat firemní akci

Ubytování pro firmy

Využijte naší speciální nabídky ubytování pro firmy a rezervujte si u nás pokoje s výhodnou cenou. Ubytujete se u nás v jednolůžkových, třílůžkových a propojených rodinných pokojích. V části Depandance nabízíme i čtyřlůžkové pokoje. K dispozici je hotelové parkoviště.

V hotelu Golf jsou umístěny pokoje typu Superior, Deluxe a Suite. Standardní pokoje nabízíme v hotelu Golf Depandance vzdáleném 50 metrů od hlavní budovy hotelu Golf. Veškeré služby včetně recepce a snídaně jsou poskytovány v hotelu Golf.

Kontaktujte nás

Hotel Golf a Golf Depandance se nachází v Praze, v jednom z nejkrásnějších měst v srdci Evropy. Díky své poloze v městské části Praha 5 je ideální volbou pro turisty, skupiny i firemní klientelu. Hotel je umístěn uprostřed přírodního parku Košíře-Motol v blízkosti golfového hřiště a nabízí velmi dobrou dostupnost do centra města i na letiště.

Hotel Golf
Plzeňská 103
150 00 Praha 5-Motol,
Česká Republika

Rezervace

+420 602 512 886

+420 222 993 110

reservation@hotel-golf.cz

Event

Soňa Štarhová

+420 724 500 954

event@hotel-golf.cz