Hotel Golf PragueLoading...
 
 
Rezervovat
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc Noci

Ubytování se psy

Je váš domácí mazlíček právoplatným členem rodiny a dovolenou bez něj byste si neužili? Hotel Golf nabízí ubytování pro vás i vaše čtyřnohé parťáky v pokojích Superior a Depandance. Na pokoj vám rádi připravíme potřebné vybavení, aby se váš pejsek cítil jako doma. V okolí Hotelu Golf najdete krásnou přírodu, která je ideálním místem na procházky a venčení.
Vybavení pro psy v hotelu

Na pokoji bude na vašeho čtyřnohého spolucestovatele čekat pelíšek univerzální velikosti, miska a pamlsek na přivítanou. Pejsek je vítán také na letní terase i v restauraci. Během podávání snídaní ho ale prosím s sebou neberte.

Okolí hotelu je vhodné na procházky se psy

Okolí Hotelu Golf je ideálním místem pro dovolenou se psy. V těsné blízkosti hotelu je krásná příroda a prostředí Prahy 5  je vhodné na dlouhé procházky. Poblíž Hotelu Golf se nachází přírodní park Košíře-Motol, ve kterém se schovává řada turistických cest, jezírek a altánů. Další tipy, kam v Praze vyrazit na procházku se psem, jsme pro vás sepsali na blogu.

Cena za psa

 

Cena za psa je 750 Kč/noc. Cena je jednotná pro všechny rasy a velikosti.

Ostatní domácí mazlíčci

 

Chcete nás navštívit s jiným domácím mazlíčkem? Pro více informací prosím kontaktujte naši recepci.

Rezervace

 

Po kliknutí na tlačítko Rezervovat budete přesměrováni na stránku s rezervacemi. Zde si vyberte termín pobytu a následně zvolte typ pokoje. Při rezervaci ubytování s pejskem zvolte typ pokoje Superior nebo Depandance a vyberte doplňkovou službu „Pes“.