Hotel Golf PragueLoading...
 
 
Rezervovat
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc Noci

Ubytování pro páry

Chcete si užít romantickou dovolenou v Praze? Nebo hledáte místo, kde můžete drahou polovičku překvapit a přichystat pěkný večer pro dva? Hotel Golf nabízí ubytování pro páry s nadstandardními službami, díky kterým se váš pobyt stane nezapomenutelným zážitkem.
Proč se ubytovat v Hotelu Golf

Hotel Golf se nachází v romantické Praze nedaleko centra. Pokud máte v plánu nějaký program, budete to k nám mít jen kousek. Nabízíme několik typů pokojů pro dvojice:

  • Deluxe: klimatizace, moderní koupelna s designovým sprchovým koutem/vanou a WC, pantofle a župan zdarma, tělová a vlasová kosmetika, vysoušeč vlasů, LED SAT TV s úhlopříčkou 55“, Nespresso kávovar, kávový a čajový servis, Wi-Fi, trezor, minibar, telefon.
  • Superior: koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, LED SAT TV s 60 kanály, WIFI, trezor, minibar, kávový a čajový servis.
  • Depandance: koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, LED SAT TV s 60 kanály, WIFI, trezor, minibar, kávový a čajový servis.

Váš pobyt vám rádi zpříjemníme. Na pokoj vám na objednávku připravíme květiny, láhev alkoholického nápoje, ovoce, sýrové mísy a další. Pozornosti lze připravit jak před příjezdem, tak v průběhu pobytu. 

Služby na pokoji
  • Veškeré služby objednávejte na recepci, a to telefonem nebo osobně. 
  • V pokojích Deluxe v přízemí je zahradní posezení, které můžete využít. 
  • Na objednávku zajistíme snídaně na pokoji.
Privátní wellness

Hotel Golf nabízí thajské masáže. Obnovte energii a užijte si zasloužený odpočinek pod rukama našich zkušených masérek. Na procedury si můžete zajít společně s partnerem – nikdo vás nebude rušit. Stačí se objednat přes náš online formulář

Kromě tradičních thajských masáží si u nás můžete zajít i na masáž lávovými kameny, švédskou masáž, sportovní masáž a další. Pro to pravé uvolnění doporučujeme relaxaci v hydromasážní vaně nebo v infrasauně.

Aktivity v okolí

V blízkosti Hotelu Golf se nachází kino, bowling, plavecký bazén a další zařízení pro volnočasové aktivity. Praha je ideální místo pro romantické procházky. A pokud budete chtít, rádi vám pomůžeme s rezervací plavby lodí po Vltavě

Občerstvení v restauraci

hotelové restauraci podáváme snídaně, obědy i večeře. Otevřeno je každý den od 11:00 do 23:00. Ochutnáte u nás jak tradiční české, tak mezinárodní pokrmy. Na přání pro vás upravíme stůl k romantické večeři – připravíme pro vás květiny, zajistíme soukromí. S jakýmkoliv dalším přáním nás kontaktujte. Součástí restaurace je Lobby bar 19 s příjemnou atmosférou a letní terasou. 

Rezervace

Klikněte na tlačítko rezervovat a vyberte si termín pobytu a pokoje podle vašich představ. Do zvláštních požadavků napište, co všechno byste si přáli připravit pro váš romantický pobyt pro dva. Nebo nás kontaktujte telefonicky a detaily doladíme společně.