Hotel Golf PragueLoading...
 
 
Rezervovat
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc Noci

Umístění

Hotel Golf a Golf Depandance se nachází v Praze, v jednom z nejkrásnějších měst v srdci Evropy. Díky své poloze v městské části Praha 5 je ideální volbou pro turisty, skupiny i firemní klientelu. Hotel je umístěn uprostřed přírodního parku Košíře-Motol v blízkosti golfového hřiště a nabízí velmi dobrou dostupnost do centra města i na letiště.

V nejbližším okolí Hotelu Golf je mnoho přírodních a historických památek. Patří mezi ně například tabulová hora Vidoule či park a rozhledna Cibulka. Zdáli viditelný kamenný kříž na skalním ostrohu Kalvárie připomíná, že historie Motola je spjata s řádem maltézských rytířů. V blízkosti hotelu se také nachází Fakultní nemocnice v Motole a nemocnice Na Homolce.

Adresa hotelu Golf: Plzeňská 103/215 a, 150 00 Praha 5 Czech Republic

GPS souřadnice: 50°4’2.6″N 14°20’41.14″E

Z letiště

Hotel Golf svým hostům nabízí službu v podobě pohodlného transferu z Hlavního nádraží nebo z letiště Václava Havla.

V případě Vašeho zájmu o tuto službu prosím kontaktujte naši recepci s veškerými detaily: jméno a příjmení, telefonní číslo, email, číslo spojení / číslo vašeho letu, aerolinka, čas příjezdu.

Veřejná doprava

Tramvajová zastávka “Hotel Golf” se nachází přibližně 50 metrů od hotelu. Zastavuje zde množství tramvají, kterými se do 30 minut pohodlně dostanete do centra. Nejbližší stanice metra je Nemocnice Motol na lince A nebo Smíchov na lince B. Využít můžete také autobus ze zastávky Motol. Nejpohodlnějším a nejjednodušším řešením je však tramvaj.

 

Cesta z Hlavního nádraží veřejnou dopravou

Veřejnou dopravou se do hotelu Golf dostanete tramvají číslo 9. Ze zastávky Hlavní nádraží (ul. Bolzanova) do zastávky Hotel Golf trvá cesta přibližně 25 minut a je bez přestupu.

 

Cesta z letiště Václava Havla veřejnou dopravou 

Veřejnou dopravou se do Hotelu Golf z letiště dostanete autobusem č. 191 (směr „Na Knížecí“). Na zastávce „Anděl“ přestoupíte na tramvaj (9 nebo 10 ve směru „Sídliště Řepy“) a poté vystoupíte na zastávce Hotel Golf. Budova hotelu se nachází na levé straně silnice. Ze zastávky jsou to již pouhé 2 minuty chůze. Cesta veřejnou dopravou z letiště trvá přibližně 50 minut.

 

Nákup jízdenek MHD

Jízdenky zakoupíte na recepci hotelu nebo v automatu před vchodem do hotelu. K dostání jsou také v trafikách, vestibulu metra nebo na tramvajových a autobusových zastávkách. Některé tramvaje nabízí možnost zakoupit lístek bezkontaktně z automatu uvnitř vozu. Pro více informací o pražské veřejné dopravě navštivte www.dpp.cz.

Parkování

Našim hostům nabízíme parkování u hotelu za poplatek CZK 300 / automobil / den.