Hotel Golf PragueLoading...
 
 
Rezervovat
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc Noci

Ubytování pro firmy

Hledáte ubytování pro firmy? Hotel Golf nabízí vysoké ubytovací kapacity, možnost stravování a volnočasové aktivity. V případě zájmu o konferenční prostory vám pronajmeme až 6 sálů s nejnovějším vybavením a možností posezení ve venkovních prostorách.
Proč si vybrat Hotel Golf?
 • Hotel Golf stojí kousek od letiště. Nachází se přímo u stanice městské hromadné dopravy a od centra města je vzdálený zhruba 20 minut cesty. Díky strategickému umístění to od nás nemáte nikam daleko.
 • Na rozdíl od hotelů přímo v centru nabízíme ubytování v klidné lokalitě, kde vás nebude nic rušit.
 • Pro firmy jsme připravili zvýhodněné ceny.
Parkování u Hotelu Golf

Zaparkovat v Praze bývá horor. Nikoliv u nás. Přijeďte k nám osobními vozy. Pokud je vás opravdu hodně, rezervujeme pro vás parkoviště. Kontaktujte nás předem a na všem se domluvíme.

Konferenční místnosti

Větším i menším firmám jsou k dispozici naše konferenční místnosti – nabízíme jich 6. Všechny jsou moderně zařízené a propojené s venkovními prostory.

 • Horní sál pro cca 200 osob má vlastní střešní terasu. Na objednávku pro vás připravíme welcome drinky, kávu o pauzách, banketní stolky a další. Zkrátka vše, co potřebujete pro setkání s kolegy.
 • Spodní sály jsou propojené se zahradou s ratanovým sezením. V zahradě najdete nejen klid, ale i příjemné místo k hovoru. 
 • K sálům v první poschodí patří terasa s ratanovým sezením a s výhledem do okolí.

Všechny venkovní prostory můžete v případě pronájmu sálu využívat – třeba si tam v klidu vypít kávu a odpočinout během přestávek. Kouření je u nás povolené.  

Sály jsou připravené na konference všeho druhu. Profesionální ozvučení a vysokorychlostní Wi-Fi je součástí. 

Dbáme na vaše pohodlí během přednášek. Za tím účelem jsme sály vybavili luxusním nábytkem od značky TON. Díky pohodlným židlím budou vaši posluchači neustále bdělí. 

Všechny místnosti se dají uzamknout. Při vícedenním pronájmu tak nemusíte přenášet věci a dělat si starosti s jejich uskladněním. Sál jednoduše zamknete do doby, než ho opět budete potřebovat.

Ať je venku horko nebo sychravo, u nás se budete cítit komfortně. Každý sál má vlastní klimatizaci a větratelná okna

Ubytování a stravování pro firemní klienty

Ubytujte se u nás v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a propojených rodinných pokojích. V části Depandance nabízíme také čtyřlůžkové pokoje. Záleží na vás, jak velké soukromí preferujete. Rádi vám vyjdeme vstříc. 

Co se stravování týče, naše snídaňová hotelová restaurace má vysoké kapacity. Obsloužíme až 450 osob. V pracovní dny u nás posnídáte v čase od 6:30 do 9:30. O víkendech od 7:00 do 9:30. Hosté se mohou usadit, jak si budou přát. Na požádání pro vás zajistíme separátní místnost. 

V hotelové restauraci pro vás zajistíme obědy a večeře. Rezervace pro osoby z firmy přijímáme do 30 osob. Je vás víc než 30? I pro vás máme řešení. Oběd nebo večeři připravíme v prostorách snídaňové restaurace.

Aktivní odpočinek a relaxace
 • Využijte naše fitness centrum. Po celodenní konferenci je to příjemná vzpruha. 
 • Zajděte si na thajské masáže nebo do infrasauny. V našem wellness centru osvěžíte tělo i mysl a připravíte se na další den.
 • Zarezervujte si privátní whirlpool. Koupel v lázni s masážními tryskami jenom pro vás a v soukromí. 
 • Vyjděte si do přírody. Od Hotelu Golf je to kousek do pražských parků a uklidňující zeleně.
 • Zahrajte si golf. V blízkosti hotelu je golfové hřiště. 
Rezervace

Klikněte na tlačítko rezervovat a vyberte si termín pobytu a pokoje podle vašich představ. V případě větší firemní konference a dalších specifických požadavků nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem. Vaši objednávku vytvoříme společně.