Hotel Golf PragueLoading...
 
 
Rezervovat
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc Noci

Ubytování pro rodiny s dětmi

Hledáte ubytování v Praze s dětmi? Hotel Golf nabízí nejen ubytování pro páry a  jednotlivce, ale také útulné zázemí pro rodiny. Rodinám s dětmi jsou k dispozici velké pokoje, deskové hry nebo hřiště. Organizujeme také dětské oslavy na klíč. Hotel Golf je nejbližším hotelem u nemocnice Motol.
Klidný a prakticky vybavený hotel pro rodiny s dětmi

Rodinné pokoje jsou umístěny v klidnější části hotelu. Některé pokoje je možné propojit a vytvořit tak velmi pohodlné ubytování až pro 6 osob. K dispozici je dětská postýlka, na všech hotelových toaletách je přebalovací pult a na recepci jsou k zapůjčení deskové hry. Rodiny jistě potěší soukromé parkování přímo před hotelem. Na pokojích je také k dispozici varná konvice, kávovar, kapsle do kávovaru a čaj. Hotel Golf se nachází na Praze 5. Tipy, jak si užít Prahu s dětmi, najdete na našem blogu

Zábavné aktivity pro děti

O zábavu mají děti v našem hotelu postaráno. V těsné blízkosti restaurace se nachází venkovní dětské hřiště vhodné pro děti od jednoho roku. Děti si užijí skluzavku, dětský minigolf nebo trampolínu. Veškeré hračky, mezi které patří golfové hole, míče nebo kuličky, jsou k zapůjčení na recepci. Pro děti jsou dále k dispozici dětské masáže v našem wellness centru. 

Dětské oslavy na klíč

Plánujete dětskou oslavu narozenin nebo dětský den? Přípravy nechte na nás, vy si jen užijte sváteční chvíle s vašimi blízkými. O vše se postaráme. Připravíme pro vás výzdobu, občerstvení i program. Pro děti je v Hotelu Golf k dispozici dětské hřiště, dětské masáže nebo deskové hry. Zatímco si děti budou hrát, rodiče mohou využít wellness masáže, fitness nebo služby golfového hřiště. 

Hotel Golf je nejbližší hotel u nemocnice Motol

Ve Fakultní nemocnici v Motole se nachází centrum komplexní péče o děti. Mnoho rodičů z celé České republiky jezdí se svými dětmi právě do této fakultní nemocnice. Je zde vaše dítě hospitalizováno nebo dochází na pravidelné kontroly? Využijte ubytování v Hotelu Golf, který je od FN nemocnice v Motole vzdálen jen 10 minut MHD nebo 5 minut autem. Před hotelem je soukromé parkoviště pro hosty.

Občerstvení v Restauraci 19 Hotel Golf

Rádi vás i vaše děti přivítáme v naší hotelové restauraci. V teplých měsících je otevřena letní terasa. Při nepříznivém počasí vás obsloužíme v naší útulné restauraci nebo v zimní zahradě. V těsné blízkosti restaurace je hotelové dětské hřiště. Děti si zde mohou hrát a rodiče je budou mít stále pod dohledem. V samotné restauraci jsou dětem k dispozici kreslící potřeby. Náš personál vám rád ohřeje dětskou přesnídávku a děti si mohou pochutnat například na výborných desertech.  

Rezervace

 

Po kliknutí na tlačítko Rezervovat budete přesměrování na stránku s rezervacemi, kde je nutné vybrat termín pobytu a následně zvolit Rodinný propojený superior pokoj.