Hotel Golf PragueLoading...
 
 
Rezervovat
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc Noci

Recenze

 

Všechny recenze naleznete na nezávislých portálech Google nebo Facebook.

   

Vybrané recenze od našich zákazníků

Luxusní hotel (ačkoliv se z venku nezdá), supermoderní zařízení, skvělé jídlo, bohaté služby, exlusivní čistota, ochotný personál, sportovní vyžití. Na pokojích lednička s minibarem, neomezený čajový a kávový koutek v každém pokoji, v koupelně exlusivní cestovní kosmetika (mýdlo, šampon, kondicionér, pleťové mléko, fén, kapesníky),v přízemních pokojích malá terasa (lze kouřit na terase). Doporučuji.

Andrea Humpolíková

Čisté pokoje, skvělá snídaně, která byla neustále doplňována. Perfektní dostupnost MHD (zastávka tram pod hotelem), automat na prodej jízdenek na MHD přímo na hotelu.

David Klimeš

Krásný rekonstruovaný hotel, příjemný personál, velmi vkusně zařízené moderní pokoje včetně kávovaru na presso. Snidaně fajn na tento typ hotelu, parkování přímo u hotelu. Drinky a jídlo v baru obstojné, obsluha v restauraci velmi příjemná

Anna D.

Má jen 4 hvězdy, ale dala by jsem mu jich 5. Krásné velké a čisté pokoje. Nabízí se zde wellnes, personál je příjemný, kuchyně skvělá. Trezor na pokoji je samozřejmost. Ceny jsou vyšší, ale standart také, stojí za to.

Zuzana Hájková

Chtěli jsme si jako Pražáci užit skvělý den a noc mimo domov a přesto v Praze a určitě se sem Jeste vrátíme!!! Pokoj byl dokonaly, krásný, čistý, perfektně jsme se vyspali! Polopenze v ceně – večeře byla naprosto top! Uzili jsme si trichodové menu s dokonalým lososovým tatarákem a naprosto famózním steakem ze svickove, snídaně byla taky nepřekonatelné! Doporučujeme! Vse super

Kateřina Jechova

 

Děkuji za organizaci a realizaci společenského setkání v restauraci vašeho hotelu. Vše bylo perfektní.

Daniel Ausburher

Krásné pokoje. Příjemní zaměstnanci. Super snídaně. Rádi se vrátíme.

Martin Plšek

Perfektní servis recepce, výhodná poloha, unikátní golfové hřiště, krásné pokoje a skvělá restaurace. Doporučuji všem hostům užít si pohodu v tomto hotelu. Navíc velmi slušné ceny. Pavel Petrášek.

Pavel Petrášek

Vše je perfektně čisté, výborná organizace, snaží se ve všem vyhovět hostovi. Naprosto výjimečná snídaně. Už se těším na další pobyt….

Tomáš Stejskal