Hotel Golf PragueLoading...
 
 
Book Now
Check-in
Check-out ...
1
night nights

Ubytování u nemocnice

Hledáte spolehlivé ubytování u nemocnice za dobrou cenu? V Hotelu Golf najdete pokoje pro jednotlivce i rodiny. Rádi pro vás zařídíme vše potřebné a v případě dlouhodobějšího pobytu nabídneme slevu.
Ubytování u nemocnice

Ubytujte se v blízkosti Fakultní nemocnice v Motole nebo Nemocnice na Homolce. Motol je od Hotelu Golf vzdálený 1,7 km, Nemocnice Homolka zase 2,6 km. Náš hotel je bezbariérový a v jeho areálu je dostupné parkoviště. Pokud nemáte vlastní vůz, rádi pro vás zařídíme taxi službu.

Parkování v areálu nemocnic
  • Parkování u Fakultní nemocnice v Motole: Pravidla najdete na stránkách FN Motol. Platí se zde 30 Kč za každých započatých 30 minut. V určitých časových pásmech platí slevy a parkování zdarma.
  • Parkování u Nemocnice na Homolce: Do areálu nemocnice je omezený vjezd pro auta. Více informací najdete na Homolka.cz.
Jak se do nemocnice z Hotelu Golf dostanete MHD

Nejrychlejší cesta je autem nebo taxi. Druhou variantou je využít městskou hromadnou dopravu.

  • Spojení do Fakultní nemocnice v Motole: Od zastávky Hotel Golf pojedete tramvají číslo 10 do stanice Motol. Zde přestoupíte na autobus číslo 174 a dojedete do zastávky Nemocnice Motol. Cesta trvá přibližně 15 minut.
  • Spojení do Nemocnice na Homolce: Jeďte tramvají číslo 9 ze zastávky Hotel Golf do zastávky Kotlářka. Přestupte na autobus číslo 167 a dojeďte do zastávky Nemocnice Na Homolce. Cesta vám zabere necelých 20 minut.

Bližší informace o aktuálních spojích městské hromadné dopravy najdete na stránkách Dopravního podniku hl. m. Prahy. Jelikož nemocnice nejsou nijak daleko, je možné dojít i pěšky. Počítejte s tím, že FN Motol se nachází v rozlehlém areálu, a tak cesta na cílové oddělení může trvat i 15-20 minut.

Kdo nejčastěji ubytování u nemocnice využívá

Ubytování u nemocnice nejčastěji hledají rodiny s dětmi, které dochází na delší péči, ale nejsou hospitalizované. Podívejte se na nabídku ubytování rodin s dětmi, vyjdeme vám vstříc a zařídíme vše potřebné.

Rádi ale ubytujeme i jednotlivce. Často k nám míří hosté, kteří bydlí mimo Prahu a musí denně docházet na léčbu. Další variantou jsou rodiče, kteří mají v nemocnici hospitalizované děti a chtějí jim být nablízku. 

Dlouhodobý pobyt za výhodnější ceny

Jestli je váš plán návštěv v nemocnici dlouhodobý, zarezervujte si u nás dlouhodobý pobyt. Cena je dohodou a podle obsazenosti hotelu. Slevy za dlouhodobý pobyt u nemocnice se vztahují na rezervaci delší než 1 měsíc

Je nám jasné, že se plány mohou měnit i v průběhu pobytu. Recepce je vám proto neustále k dispozici. Svou návštěvu u nás můžete kdykoliv podle potřeby prodloužit a získat výhodnější cenu.

Rezervace

Po kliknutí na tlačítko Rezervovat budete přesměrováni na stránku s rezervací, kde je nutné vybrat termín pobytu a zvolit typ pokoje. Pokud máte dotazy či speciální požadavky, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo po telefonu.